mieszkania ek

Budowlany

Ełk. Place zabaw jak grzyby po deszczu. Ełk. Wybuchowa niedziela na ulicy Toruńskiej. Ełk. Wiosna odsłania śmietniska. „Rodzina na swoim”polem do nadużyć < poprzednia nastepna >
elk nieruchomosci
2010-03-03

Zrób kurs spawacza

To opłaci się pracownikowi i pracodawcy
Niebywała wprost okazja dla małych, śre-dnich oraz mikro- przedsiębiorstw w ramach pieniędzy z Europejskiego Funduszu Spójności można w Ełku zrobić kurs spawacza. To okazja dla pracodawców, którzy chcą mieć lepiej wykwalifikowaną kadrę pracowników, a jak wiadomo, to procen-tuje. O szczegóły warto pytać w siedzibie firmy ATEST, która jest podwykonawcą projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej. Pytania można także kierować telefonicznie dzwoniąc pod numer 0 87 610 46 46.
Co najważniejsze, szkolenie pracownika jest bezpłatne- nie ponosi on żadnych kosztów. Program obejmuje między in-nymi: szkolenie teoretyczne i praktyczne, automatyczną dostępność do mate-riłów szkoleniowych, catering z ciepłym posiłkiem. Co bardzo istotne, ukończenie kursu jest każdorazowo potwierdzane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.
- Już wiemy, że coraz więcej pracowników i pracodawców jest zadowolonych z tej formy szkolenia. Kursy prowadzimy także w go-dzinach popołudniowych- wszystko po to, by czas ich trwania nie koli-dował w żaden sposób z obowiązkami pracownika oraz praco-dawcy wyjaśnia Beata Chojęta, szefowa firmy ATEST. 40 osób już kursy ukończyło i są bardzo zadowolone z tego, że podniosły swoje kwalifikacje.
Co daje dyplom Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach?
Przede wszystkim podnosi kwalifikacje pracownika, tym samym procentuje w ogólnym rozwoju firmy. Warto z tego skorzystać. ATEST zaprasza na następujące szkolenia:
1. Kurs spawania blach i rur elektrodami otulonymi spoiny pachwinowe
2. Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG
3. Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą TIG
Za tym, by przystąpić do projektu SPOIWO przemawia fakt, iż na polskim rynku nie ma wystarczającej ilości doświadczonych spawaczy. Jak wiadomo, wielu wyjechało za granicę, ich śladem nadal wyjeżdżają kolejni wykwalifikowani pracownicy. Zapo-trzebowanie na pracę spawacza jest duże, dlatego wiele przedsiębiorstw w całej Polsce boryka się z problemem skompletowania kadry z uprawnieniami wykwalifikowanych spawaczy.

Poziom dofinansowania dla osób zatrudnionych w mikro i małych przedsiębiorstwach stanowi 80 procent wartości całego szkolenia, zaś dla osób zatrudnionych w średnich przedsiębiorstwach 70 procent. Poozstały koszt włąsny stanowi natomiast wkłąd własny, traktowany jako wynagrodzenie beneficjentów lub pracowników beneficjentów oddelegowanych na szkolenie, obliczony za czas ich faktycznego uczestnictwa w szkoleniu.

TEMATYCZNIE

MOTO ZDROWIE BUDOWLANY KULTURA MŁODZI KOŚCIÓŁ MAZURY ZWIERZĘTA SPORT FIRMY

» MOTO» ZDROWIE
» BUDOWLANY» KULTURA
» MŁODZI» KOSCIÓŁ
» MAZURY» ZWIERZĘTA
» SPORT» FIRMY